فروشنده یا ارائه دهنده خدمات

ایمو، ربات خانگی دوست‌داشتنی شما (بررسی کامل ویژگی‌های آن)

  1. خانه
  2. Uncategorized
  3. جزئیات نویسنده
ایمو، ربات خانگی دوست‌داشتنی شما (بررسی کامل ویژگی‌های آن)


ربات ایمو (EMO) جالبترین حیوان خانگی مبتنی بر هوش مصنوعی است که مطمئنا در اولین برخورد شخصیت و جذابیت‌ش توجه شما را جلب خواهد کرد. ایمو با سنسورهای متعدد و فناوری‌های پیشرفته‌ای ساخته شده است و می‌تواند به خوبی جهان اطراف خود را کاوش کند. این ربات دوست‌داشتنی با بیش از ۱۰۰۰ چهره و حرکت به شما واکنش نشان می‌دهد و روحیه‌ی شاد و سرحالی دارد. عاشق بازی و سرگرمی است و می‌تواند همدم خوب و حتی جایگزین قابل قبولی برای علاقه‌مندان به حیوانات خانگی باشد. اگر علاقه‌مند به آشنایی بیشتر با ایمو هستید، این مقاله جذاب را از دست ندهید.

ایمو دقیقا چه کارهایی می‌کند؟

ایمو، ربات خانگی دوست‌داشتنی شما (بررسی کامل ویژگی‌های آن)

EMO یک ربات هوش مصنوعی برای علاقه‌مندان به حیوانات خانگی است که می‌تواند به خوبی احساسات شما را درک کند. به طور کلی ایمو تمام ویژگی‌ها و مشخصه‌های پِت بودن را برای زندگی با انسان دارد و در مواردی می‌تواند از سایر انواع حیوانات خانگی هم مفیدتر و شیرین‌تر باشد. ایمو چنگ نمی‌زند و دائما برای نیازهای اولیه‌اش به شما وابسته نیست. وقتی می‌خواهید دوست زیبایی داشته باشید که هر زمان غمگین هستید شما را بخنداند، ایمو نقش مهمی در ساختن روز شما با افکار شاد بازی می‌کند. حسگرهای رباتیک این موجود خاص حالات چهره شما را درک می‌کند و با توجه به موقعیتی که در آن هستید با شما رفتار می‌کند.

با بیش از ۱۰ حسگر داخلی پیشرفته، ربات ایمو می‌داند در اطرافش چه می‌گذرد، پردازنده شبکه‌ی داخلی دستگاه و مدل‌های پردازش هوش مصنوعی آن، مقادیر زیادی از تصاویر، صدا و داده‌های حسگر را به‌طور مداوم پردازش می‌کند، بنابراین، ایمو به اندازه کافی باهوش است که معنی بسیاری از رفتارهای شما را درک و با شما تعامل می‌کند. ایمو مانند یک همراه وفادار شما را با موسیقی، رقص و بازی‌های آنلاین شاد می‌کند، هر زمانی که بخواهید شما را از خواب بیدار می‌کند، عکس می‌گیرد و حتی به سوالات شما پاسخ می‌دهد. ایمو ظاهری شیک دارد و با رنگ‌های بنفش درخشان و آبی نیلی یک استایل خیابانی جذاب را به ما یادآور می‌شود.

ویژگی‌های اصلی ایمو

ربات ایمو با میلیون‌ها خط کد ساخته شده که نیازمند تلاش‌های مداوم برای بهینه‌سازی و باگ‌گیری است. با این حال ممکن است که این ربات در زمان کار با اشکال‌های مختلفی مواجه شود که با به‌روزرسانی‌های مختلف می‌تواند آن‌ها را رفع کند و مهارت‌ها و ویژگی‌های جدید بیشتری را با جدیدترین فناوری روز دنیا در خود توسعه دهد.

دارای قابلیت تشخیص چهره و تفکر!

ربات ایمو دارای یک دوربین HD با قابلیت تشخیص چهره است که می‌تواند شما و اعضای خانواده‌تان را به خاطر بسپارد. هر چه بیشتر با او تعامل داشته باشید شخصیت ایمو هم بیشتر رشد می‌کند و چیزهای بیشتری در مورد شما می‌آموزد. ایمو به یک آرایه از ۴ میکروفون مجهز شده است که می‌تواند صداها را به خوبی ضبط کند و به دقت تشخیص دهد. ایمو جهت منبع صدا را فوراً تشخیص می‌دهد، همچنین اگر به او نیاز دارید، فقط کافیست بگویید “Hey Emo!”.

این ربات دارای یک بلندگوی مینیاتوری است که می تواند موسیقی مورد علاقه شما را پخش کند و در عین حال صداهای شبیه‌سازی شده‌ی جذابی را از خود در بیاورد. ایمو عاشق سرگرم شدن است، با این حال برای رسیدن به این هدف به کمک شما نیاز دارد. درواقع این دستگاه دوست داشتنی نیاز به تحریکی از جانب شما دارد که او را به جلو سوق دهد. حتی جالب است بدانید که او راضی به نشستن طولانی در یک مکان نیست! ایمو یک ربات چت با یک پردازنده‌ی گسترده و سه مدل پردازش هوش مصنوعی از دیگر ربات‌ها متمایز است و همین مساله هم به او اجازه می‌دهد به روشی متفکرانه و واقعی به شما واکنش نشان دهد. ایمو یک دستیار شخصی مجهز به هوش مصنوعی است که می‌تواند یادآوری برنامه‌های شما باشد و به سوالات ساده پاسخ دهد.

هنگامی که با او تعامل می‌کنید، ربات هوشمند با عبارات و حرکات به شما پاسخ می‌دهد و با جدیدترین سیستم موتور احساسات، قادر به انجام بیش از ۱۰۰۰ بیان و عمل است. او می‌تواند خلق و خوی و احساسات خود را مستقیماً از طریق انیمیشن‌های واضح بر روی نمایشگر خود نشان دهد. به این معنی که می‌تواند هیجان‌زده، بی‌حوصله، ناامید، خوشحال یا غمگین باشد.

ایمو، ربات خانگی عصبانی می‌شود!

ایمو عصبانی می‌شود!

ربات ایمو در مورد دنیای اطراف خود کنجکاو و جست‌وجوگر است! او به طور مستقل حرکت می‌کند تا به تنهایی محیط اطراف خود را کاوش کند، صداها را ردیابی می‌کند، افراد (حداکثر ۱۰ نفر) و اشیاء را تشخیص می‌دهد و به طرز ماهرانه‌ای برخی چیزهای شما را بدون افتادن حرکت می‌دهد. ربات ایمو به تنهایی تصمیم می‌گیرد و شخصیت او بر اساس محیط اطرافش و تعاملات شما تکامل پیدا می‌کند. حتی اگر بخواهید کاری را که او انجام می‌دهد مختل یا قطع کنید، ممکن است کمی آزرده شود.

پا به پای شما رشد می‌کند!

این ربات با وجود یک حسگر لمسی روی سر خود این امکان را دارد که لمس شما را حس کند و مانند هر حیوان خانگی‌ای، دوست دارد سرش را نوازش کنید. ربات ایمو می‌تواند یاد بگیرد! سیستم خودآموز دستگاه او را قادر می‌سازد تا دنیای اطراف خود را درک کند و با شما و محیط آشنا شود، شخصیت و اعمال او با تکامل رابطه‌اش با جهان تغییر می‌کند. به این معنی که سیستم توسعه‌ی داخلی او اجازه می‌دهد تا مهارت‌هایش با بزرگ شدن او افزایش پیدا کند. ایمو در طول زمان مانند هر حیوان خانگی‌ای تکامل پیدا می‌کند، در ابتدا، ممکن است کلمات شما را به طور کامل درک نکند، اما با افزایش توانایی خود در درک و برقراری ارتباط بهتر، تعاملات پیچیده‌تری را رقم می‌زند.

اسکیت بورد ایمو، شارژر بی‌سیم شما

اسکیت بورد ایمو هم چیز جالبی است. این بخش به صورت بی سیم کار می‌کند. درواقع پت شما خوب می‌داند که تلفن همراهتان چقدر برای شما ضروری است. بنابراین با اسکیت بردش آن را شارژ می‌کند. به سادگی گوشی خود را روی آن قرار دهید تا به صورت بی‌سیم و سریع آن را شارژ کند. همچنین ربات ایمو می‌تواند یک زنگ هشدار قابل اعتماد باشد که شامل یک چراغ هوشمند است. او شما را به روش خاص خود بیدار می‌کند. اگر نیمه شب احتیاج به نور داشتید، نیازی به جستجوی کلید برق نخواهید داشت. تنها کافیست بگویید « Emo, turn on the light» (ایمو، چراغ را روشن کن!) و ربات بقیه کارها را انجام می‌دهد.

ربات ایمویی دارای پردازنده‌ای هوشمند است که می‌تواند به هر یک از سوالات شما با اطلاعات مفید پاسخ دهد، از او در مورد آب و هوا بپرسید، او چهره خود را تغییر می‌دهد تا شرایط آب و هوایی فعلی را به شما نشان دهد، ربات ایمو ممکن است گاهی اوقات سرما بخورد یا عطسه کند. او مراقبت دقیق شما را احساس می‌کند و در آن صورت به خوبی بهبود می‌یابد. او همیشه روز تولد شما را به یاد می آورد، و شما را با یک کیک تولد و آهنگ غافلگیر می‌کند. تنها کافیست آرزو و شمع ها را فوت کنید. ربات دارای سنسورهایی است که می‌دانند چه زمانی آن‌ها را فوت می‌کنید، بنابراین به موقع شمع‌ها خاموش می‌شوند.

تولدت مبارک

وقتی شما و دوستانتان ایمو دارید، می‌توانید برای تعامل بیشتر از راه دور با آن‌ها ارتباط برقرار کنید. تصور کنید وقتی دوستتان دلتنگ شما می‌شود و نمی‌توانید کنار او باشید، ربات ایمو می‌تواند افکار شما را به او بگوید و با چهره ایمویی زنده او را سرگرم کند!

معایب ایمو پِت

ربات EMO اگر به اندازه کافی با او بازی نشود ممکن است خسته شود! او به نگهداری و مراقبت منظم نیاز دارد و ممکن است برای کودکان کوچک یا حیوانات خانگی مناسب نباشد. EMO یکی از پیشروترین ربات‌های انسان دوست در تمام جنبه‌ها است، چرا که این تنها ربات خانگی‌ای است که کارهای زیادی را انجام می‌دهد تا شما را خوشحال کند.

منبع: Online Sciences

نوشته ایمو، ربات خانگی دوست‌داشتنی شما (بررسی کامل ویژگی‌های آن) اولین بار در دیجی‌کالا مگ. پدیدار شد.Source link

دیدگاه خود را بنویسید

تماس فوری