فروشنده یا ارائه دهنده خدمات

سیستم فوق هوشمند ARDIS ؛ راهکاری مناسب برای رانندگی آفرود

  1. خانه
  2. Uncategorized
  3. جزئیات نویسنده
سیستم فوق هوشمند ARDIS ؛ راهکاری مناسب برای رانندگی آفرود

[ad_1]

سیستم فوق هوشمند ARDIS ؛ راهکاری مناسب برای رانندگی آفرود

سیستم هوشمند ARDIS LUCANO 7
سیستم هوشمند ARDIS LUCANO 7

برای علاقه‌مندان اتومبیل و عاشقان رانندگی، SUVهای آفرود بدون شک ایده‌آل‌ترین گزینه برای عبور از جاده‌های بیابانی، کوه‌ها و بیشه‌ها هستند. LUCANO با شناخت دقیق نیازها و انتظارات مصرف‌کنندگان ایرانی، اولین مدل آفرود رده‌بالای خود را با نام تجاری LUCANO 7 و با شعار «از کلاسیک، ورای کلاسیک» روانه بازار کرده است. هدف نهایی لوکانو، ارائه تجربه متمایزی از رانندگی خارج از جاده است.

مهم‌ترین ویژگی LUCANO 7 سیستم چهارچرخ محرک (۴×۴) این خودروست که در کنار سیستم هوشمند ARDIS، زوج متمایزی را برای رانندگی آفرود تعبیه کرده است. وجود سازوکار چهارچرخ محرک باعث شده است امکان فعال‌سازی این فناوری در شرایط مختلف جاده، از جمله جاده‌های سنگلاخی و شن و ماسه، برف، گل‌ولای، و رانندگی خارج از جاده، وجود داشته باشد. این بدان معناست که این خودرو نسبت به نیازهای سفر از طریق منطق فنی مبتنی بر سناریو پاسخ می‌دهد. در کنار همه ویژگی‌های ذکرشده، در طراحی این خودرو از سیستم ترمز هوشمند کمپانی بوش (IPB) استفاده شده است، که در کنار سیستم هوشمند ARDIS می‌تواند در کم تر از ۰.۱ ثانیه به سریع‌ترین سرعت پاسخ‌دهی در همان سطح چهارچرخ محرک دست یابد. LUCANO 7 با سیستم شبیه‌سازی قابلیت قفل دیفرانسیل، هشت مزیت اصلی در کنار یکپارچگی بالا، واکنش‌پذیری سریع و عدم تضعیف ترمز در گذر زمان را در دسترس رانندگان قرار خواهد داد. علاوه بر این، با حداکثر گشتاور ۳۰۰۰ نیوتن متر در انتهای چرخ محور عقب، توانایی این خودرو برای رهایی از چالش‌های جاده‌ای و راحتی رانندگی به طور کامل بهبودیافته است.

سیستم هوشمند ARDIS LUCANO 7
سیستم هوشمند ARDIS LUCANO 7

از نظر قدرت و دور موتور، LUCANO 7 به یک موتور طلایی ۱.۶TGI با حداکثر توان خروجی ۱۴۵ کیلووات و حداکثر گشتاور ۲۹۰ نیوتن متر مجهز شده است تا در شرایط مختلف جاده توان بهینه لازم را در اختیار راننده قرار دهد. در حالت چهارچرخ محرک تنها ۲.۹ ثانیه طول می کشد تا این خودرو از ۰ تا ۳۰ کیلومتر بر ساعت برسد، که این خود بر شتاب‌گیری عالی این محصول گواهی می دهد.

در طراحی LUCANO 7 عملکرد متمایز سامانه چهارچرخ محرک و مصرف بهینه سوخت موردتوجه قرار گرفته است. در کنار شتاب و قابلیت‌های آفرودی و با در نظر گرفتن آپشن‌های این خودرو، مصرف سوخت تنها ۷.۴۸ لیتر در یک‌صد کیلومتر است. این مزیت به رانندگان اجازه می دهد از رانندگی در خارج از جاده لذت ببرند و در عین حال، تجربه سفری سازگار با محیط زیست و صرفه جویی در مصرف انرژی را به ارمغان بیاورد.

سیستم هوشمند ARDIS LUCANO 7
سیستم هوشمند ARDIS LUCANO 7

LUCANO 7 با سیستم چهارچرخ محرک هوشمند و واکنش‌پذیر، قدرتی متمایز و مزایای دیگر، به یک اثر هنری، تکنولوژیک و آفرودی منطبق با بازار ایران تبدیل خواهد شد. خواه به دنبال تجربه گردش در طبیعت هستید و خواه به دنبال سفرهای آفرودی، LUCANO 7 همراه شما برای ورود به دنیای ناشناخته‌هاست.

۵ امتیاز از ۱ رای

[ource link

The post سیستم فوق هوشمند ARDIS ؛ راهکاری مناسب برای رانندگی آفرود appeared first on فروشگاه آسان وی.

[ad_2]

Source link

دیدگاه خود را بنویسید