فروشنده یا ارائه دهنده خدمات

برگزاری جشن سالانه مدیران خودرو با تقدیر از مشتریان وفادار | اسب بخار

  1. خانه
  2. Uncategorized
  3. جزئیات نویسنده
برگزاری جشن سالانه مدیران خودرو با تقدیر از مشتریان وفادار | اسب بخار


برگزاری جشن سالانه مدیران خودرو با تقدیر از مشتریان وفادار

جشن سالانه مدیران خودرو

شرکت مدیران خودرو شب گذشته طی برگزاری جشن بزرگی، از همکاری و همراهی مشتریان وفادار و شرکای تجاری خود در سال ۱۴۰۲ تقدیر به عمل آورد.


فونیکس تیگو 7 پلاگین هیبرید


فونیکس تیگو 7 پلاگین هیبرید

جشن سالانه شرکت مدیران خودرو، به منظور تقدیر و تجلیل از شرکای این شرکت اعم از مشتریان وفادار و نمایندگان فروش روز گذشته مورخ ۲۵ اسفند برگزار شد. هدف از این رویداد مرور اتفاقات سال گذشته در حوزه امور مشتریان و گزارش فعالیت های سال ۱۴۰۲ و مرور چشم انداز سال ۱۴۰۳ بود.

مدیران خودرو و ارتباط با مشتریان

مدیران خودرو به عنوان شرکت پیشتاز در حوزه ارتباط با مشتری و افزایش رضایتمندی مشتریان، در سالیان اخیر به صورت مشتاقانه رویدادهای گوناگونی را در راستای افزایش آگاهی عمومی و ارتباط با مشتریان برگزار کرده است. این شرکت با دارا بودن باشگاه مشتریان، همواره در بحث ارتباط و نظرسنجی از ایشان، یکه تاز بوده است.

برند MVM، فونیکس، فونیکس NEV و اکستریم چهار برند شرکت مدیران خودرو هستند که محصولات خود را در سبدهای قیمتی متفاوتی و با امکاناتی ویژه به بازار ارائه می دهند.

جشن پایان سال

در این جشن بزرگ که با حضور جمعی از مدیران ارشد شرکت، هنرمندان، باشگاه مشتریان و اهالی رسانه برگزار شد، آمارهای موفقیت آمیز گوناگون مدیران خودرو در سال ۱۴۰۲ و به طور کلی سالیان گذشته، برای مشتریان این شرکت بیان شد. در کنار اعلام آمار و اطلاعات سالی که گذشت، این شرکت از اهداف آینده و محصولات جدید خود نیز خبر داد. محصولاتی که عمدتاً در دسته پلاگین ها و برقی ها (نظیر فونیکس FX برقی، آریزو ۸ پلاگین هایبرید و…) جای می گیرند.

در بخش بیرون از سالن همایش نیز تمامی محصولات مدیران خودرو اعم از برند های فونیکس، اکستریم و ام وی ام، در کنار هم قرار داده شده بودند و در پایان این جشن، کیک بزرگی توسط جک لی، مدیرعامل شرکت، برش داده شد و آتش بازی مفصلی نیز برای مشتریان به انجام رسید.

۴ امتیاز از ۱ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال
تلگرام
و
اینستاگرام
اسب بخار دنبال کنید.

Source link

The post برگزاری جشن سالانه مدیران خودرو با تقدیر از مشتریان وفادار | اسب بخار appeared first on فروشگاه آسان وی.

Source link

دیدگاه خود را بنویسید

تماس فوری